Arteden

0.0/5 ocena (0 głosów)

Firma ArtEden zajmuje się drukiem fotoobrazów, fototapet oraz wydruków na szkle. Dostępny na stronie konfigurator obrazów pozwala na dobór własnego zdjęcia albo wybrania gotowego zdjęcia z banku ponad 10 milionów fotografii. Zamawiający wybiera rozmiar, pozycję fotografii oraz rodzaj druku. Można wybierać m.in. między obrazami XXL, tryptykami oraz dużymi drukami wielkoformatowymi na płótnie. ArtEden działa na rynku od 2010 roku i od tego czasu nieustannie dostarcza najwyższej jakości drukowane obrazy, których trwałość szacowana jest na nawet 200 lat.
W ofercie:
Oferta firmy ArtEden to przede wszystkim nowoczesne obrazy na płótnie oraz ramy do obrazów. Istnienie możliwość zamawiania druków własnych zdjęć na płótnie oraz reprodukcji obrazów. ArtEden zajmuje się również oprawą obrazów oraz oferuje różnorodne ramy, zarówno do obrazów jak i luster. Poza reprodukcjami, gotowa baza zdjęć zawiera 10 milionów wysokiej jakości grafik. Zaawansowany konfigurator pozwala na dopasowanie fotoobrazy do własnych potrzeb i wymagań.

Adres

  • Ulica: Rumiankowa 5
  • kod: 62-023
  • Miasto: Dachowa

kontakt

  • Tel: 509400327
  • E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mapa

Wpisz swój adres w polu adresu poniżej mapy i najkrótsza trasa zostanie obliczona.