Geomat

0.0/5 ocena (0 głosów)

Geomat to firma działająca na terenie Oławy i okolic. Świadczy wszelkiego rodzaju kompleksowe usługi geodezyjne. Doświadczony Geodeta służy swoją fachową pomocą w tracie budów, tworzy między innymi mapki geodezyjne oraz wykonuje niezbędne tyczenia. Oferta geodeta skierowana jest do firm jak również do inwestorów prywatnych. Firma Geomat zajmuje się geodezją od 2012 roku. Geodezja to nasza pasja. Zapraszamy wszystkich z terenów Oławy i okolic.
W ofercie:
Geodeta Mateusz Karpiński z firmy Geomat świadczy kompleksowe usługi geodezyjne. Ma lata doświadczenia w tyczeniu map geodezyjnych oraz tworzenia map projektów oraz map inwentaryzacyjnych po zakończeniu inwestycji. Geodezja jest pasją właściciela firmy, wymaga cierpliwości i dokładności. Powierzane nam prace geodezyjne wykonujemy z wielkim oddaniem, starannie, a przede wszystkim szybko i terminowo. Każdy, kto szuka geodety z Oławy, może liczyć na profesjonalne wykonanie map w firmie Geomat.

Adres

  • Ulica: Zaciszna 19A/17
  • kod: 55-200
  • Miasto: Oława

kontakt

  • Tel: 664066221
  • E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mapa

Wpisz swój adres w polu adresu poniżej mapy i najkrótsza trasa zostanie obliczona.