Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny

0.0/5 ocena (0 głosów)

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny „Dobry Start” to placówka terapeutyczno-edukacyjna, dedykowana dzieciom w wieku od 2,5 lat do 7 lat, których rozwój psychoruchowy nie przebiega w sposób prawidłowy i które wymagają stałej opieki specjalistów pedagogów, logopedów czy fizjoterapeutów. Zapraszamy do Dobrego Startu dzieci niepełnosprawne i z niepełnosprawnością sprzężoną od 2,5 r.ż do 6 r.ż. , które posiadają specjalne potrzeby edukacyjne. Biorąc pod uwagę kompetencje i wykształcenie profilowane naszego zespołu, zapraszamy do nas:

- dzieci z diagnozą autyzmu, Zespołu Aspergera, z całościowymi zaburzeniami rozwoju,

- dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim lub umiarkowanym,

- dzieci z niepełnosprawnością ruchową,

- dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną.

W pierwszej kolejności przyjmujemy dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, wydanym przez publiczną poradnię psychologiczno-pedagogiczną

Punkt przedszkolny pracuje w oparciu o programy wychowania przedszkolnego wybrane z zestawu programów MEN oraz indywidualne programy terapeutyczne opracowane dla każdego dziecka.

Dobry Start” to kameralne miejsce (tylko 20 dzieci w całej placówce), na parterze domu, bez barier architektonicznych, dysponujący powierzchnią 135 m2, z własnym ogrodem, w cichym spokojnym miejscu, ale z dobrym dojazdem (blisko ul. Głębockiej).

Placówka uzyskała pozytywne opinie Straży Pożarnej i Sanepidu, a także wpis do Ewidencji placówek niepublicznych m. st. Warszawy.

Wszystkie ważne informacje i szczegóły dotyczące funkcjonowania placówki, jej celów i zadań, zasad przyjmowania dzieci, są już na stronie Przedszkola www.przedszkolny-dobrystart.pl

Adres

  • Ulica: Okrągła 48
  • kod: 03-193
  • Miasto: Warszawa

kontakt

  • Tel: 792 179 801
  • E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mapa

Wpisz swój adres w polu adresu poniżej mapy i najkrótsza trasa zostanie obliczona.