P.W. EURO-TECH Anita Gibas

0.0/5 ocena (0 głosów)

Aktywność firmy EURO TECH została zaczęta w 2003 roku, co daje aż 12 lat funkcjonowania na rynku dostarczajacych nowe potencjały i wszechstronny progres. Doświadczenie z aspektu dystrybucji elementów do bilarda pozwala na proponowanie kontrahentom profesjonalnych wyrobów takich jak kije do bilardu działalnosci: Lucky by McDermott, Miki Mezz Co., Ltd. , BCE Distributors Ltd i wielu innych. Prócz kijów do bilardu przedsiębiorstwo gwarantuje stoły bilardowe producentów takich jak Sambilares, Dynamic, Tournament Champion. Bilard to jednak nie całość - mamy też w sprzedaży piłkarzyki, tarcze do darta, rzutki oraz automaty cymbergaj. Dzięki powiązaniu ciężkiej pracy z głęboką pasją stanowimy jedną z największych hurtowni w Europie.
W ofercie:
W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo: stoły, kije, bile oraz akcesoria bilardowe, tarcze do rzutek i darta, a także stoły do piłkarzyków.

Adres

  • Ulica: Tysiąclecia Państwa Polskiego 15
  • kod: 41-400
  • Miasto: Mysłowice

kontakt

  • Tel: 324457033
  • E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mapa

Wpisz swój adres w polu adresu poniżej mapy i najkrótsza trasa zostanie obliczona.