Otwarcie nowej placówki BOK

Redakcja dzień .

 

Zielona Białołęka czekała na swój ośrodek kultury od wielu lat i już 9 września kulturalne marzenia wielu mieszkańców zostaną spełnione.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19.00 od DJ’skich setów. Zespół ZAKOPOWER pojawi się na scenie ustawionej na dachu budynku o godz. 20.00. Tuż po koncercie na after party zaprosi Hirek Wrona. Na koncert zapraszamy z dziećmi, na które będą czekać animatorzy.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, natomiast ze względu na duże zainteresowanie koncertem ZAKOPOWER została wprowadzona rezerwacja bezpłatnych wejściówek. Rezerwacji można dokonać telefonicznie – (22) 614 66 56 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz w kasie Białołęckiego Ośrodka Kultury przy ulicy Vincenta van Gogha 1 w Warszawie.
Warunkiem złożenia rezerwacji jest podanie przez uczestnika Imprezy swojego adresu e-mail i numeru telefonu oraz zaakceptowanie regulaminu wydarzenia. Wejściówki można rezerwować od dnia 12 sierpnia 2016 r. do dnia 8 września 2016 r. Wejściówki dostępne do wyczerpania miejsc. na teren imprezy może wejść 900 osób, które przy wejściu otrzymają opaskę na rękę. Ze względu na ograniczoną powierzchnię i względy bezpieczeństwa nie ma możliwości wpuszczenia większej liczby osób.

Wejście na teren imprezy odbywać się będzie w następującym porządku:
18:00 Otwarcie bramek,
18:00 - 19:30 Wpuszczane będą osoby z listy rezerwacji. Uwaga z rezerwacjami można wchodzić wyłącznie do godziny 19:30 potem przestaną obowiązywać
19:30 W miarę dostępnych miejsc, wpuszczani będą widzowie bez rezerwacji, według kolejności przybycia.

Natomiast w sobotę (10 września) przy ul. Głębockiej 66 organizatorzy zapraszają na Dzień Rodzinny. Atrakcji będzie mnóstwo: animacje dla dzieci, koncerty, prezentacja ośrodka i... poduszkowy happening- gry, zabawy i bitwy! Mimo tego, że Białołęka jest uważana za sypialnię Warszawy, pokażemy, że ta dzielnica nie śpi!

Program Dnia Rodzinnego przedstawia się następująco:
11:00 Rozpoczęcie Dnia
11:00 i 13:30 Pokaz tańca na sali widowiskowej
11:30 i 13.30 Wycieczka zabytkowym autokarem po Białołęce
12:00 - 13:00 Spektakl familijny grupa A3teatr “Zmysły”
14:00 - 15:00 Konkurencje poduszkowe wraz z specjalnym komentarzem Tomasza Zimocha. Planowana jest wspólna rozgrzewka podczas której uczestnicy będą wykonywali różne aktywności z poduszkami. Jedną z konkurencji będzie poduszkowy tor przeszkód. Przewidziana jest też konkurencja drużynowa- Podaj poduszkę. To tylko kilka z licznych atrakcji poduszkowych, które na Was czekają, a po zabawach najaktywniejsi uczestnicy zabiorą poduszki do domu.

Wstęp wolny.

źródło:bialoleka.waw.pl